Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Radosław Murawski 4...

Lech Poznań - Widzew Łódź 1:3 Katastrofa! Czy jedzie z nami pilot? Zobacz oceny lechitów!

POMOCNICY

Radosław Murawski 4
Braku ambicji nie można mu zarzucić, ale przed przerwą często był spóźniony i mało zdecydowany. Uaktywnił się po przerwie, ale nie na tyle, znacząco poprawić grę Lecha.

Jesper Karlstrom 6
Też ma na sumieniu gola dla Widzewa, bo odpuścił Sancheza, który zdołał dośrodkować. Powinien z Murawskim kontrolować środek pola, a zupełnie tego nie było. Lecz w 87 minucie popisał się kapitalnym strzałem, który dał wyrównanie.

Adriel Ba Loua 4 (grał do 64 minuty)
Gdyby na początku meczu dostał zwrotne podanie od Velde, mogło być ciekawie. Potem groźnie główkował, ale niecelnie. Gdy koledzy, go dostrzegali na boisku, był pożyteczny. Po zmianie stron spodziewaliśmy się po nim więcej. Miał przebłyski, ale to za mało

Filip Marchwiński 4 (grał do 77 minuty)
W pierwszej połowie był tylko kilka razy przy piłce. Van den Brom nie ma zupełnie na niego pomysłu. Pozycja nr 10 mu nie odpowiada, wrzutki do niego nie docierają. Gdy pod koniec pierwszej części próbował podawać do Velde, zrobił to bardzo źle. Po zmianie stron widzieliśmy go częściej przy piłce, lecz uderzył tylko w boczną siatkę

Kristoffer Velde 5
W pierwszej części oddał dwa groźne strzały. Pierwszy po akcji z Ba Louą, drugi, gdy z ostrego kąta próbował strzelić pod poprzeczkę. Lecz stać go na więcej. Aktywny po przerwie, sporo biegał starał się dojść do sytuacji, ale zawsze czegoś brakowało.