Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bartosz Mrozek 4...

Lech Poznań - Widzew Łódź 1:3 Katastrofa! Czy jedzie z nami pilot? Zobacz oceny lechitów!

BRAMKARZ I OBROŃCY

Bartosz Mrozek 4
Obronił rzut karny, choć trzeba przyznać, wykonany w skandaliczny sposób. Przy golu w 17. minucie wyciągnął się jak struna, lecz nie sięgnął piłki. Potem jednak dobrze zachował się przy strzale z bliska. Dzięki niemu, Lech przegrywał tylko 0:1 do przerwy. Po zmianie stron nie popisał się w 63. min., ale bez konsekwencji.
W doliczonym czasie gry wpuścił za to dwa gole

Joel Pereira 4
Jego dośrodkowania były tym razem kiepskiej jakości. A przecież od Portugalczyka wiele zależy, bo Kolejorz często dośrodkowuje w pole karne. Niczym się nie wyróżnił.

Miha Blazić 3
Bardzo niepewny i zagubiony przy kontratakach i stałych fragmentach Widzewa. Sprawiał wrażenie jakby nie wiedział, jak się ustawiać. Po zmianie stron uratował Mrozka, który popełnił duży błąd, ale w doliczonym czasie gry przegrał kluczową główkę

Antonio Milić 2
Właściwie cała obrona ponosi winę, za utratę pierwszej bramki, ale to Chorwat zachował się najgorzej. Ma na sumieniu też drugą bramkę. Fatalny występ. Wolny, niepewny, źle się ustawiający.

[b]Elias Andersson 3 (grał do 64 minuty)/b]
Nie dziwimy się kibicom, którzy pytają w mediach społecznościowych, kto go do Lecha sprowadził? Fatalnie broni, sprokurował rzut karny. Ktoś dobrze napisał, że Widzew zakręcił go jak rożek latem w Mielnie.

Zobacz kolejne zdjęcie ---->

Gol Lewego z Gironą, asysta Kamińskiego w Bundeslidze. Tak w weekend grali Polacy