Legia wygrała sparing z Motorem. Zagrał Tomasz Jodłowiec [ZDJĘCIA]

krk
Legia Warszawa wygrała z Motorem Lublin 2:1 w ostatnim sparingu przed startem rundy wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. W stołecznym zespole wystąpił Tomasz Jodłowiec.

Śląsk Wrocław: Transfer Jodłowca nieważny. Sprawa skończy się w PZPN

Pozyskany ze stołecznej Polonii gruziński napastnik w ciągu dwóch dni zdobył w sparingach trzy gole. W środę grał tylko w pierwszej połowie. Oprócz niego w pierwszej jedenastce znaleźli się też inni sprowadzeni zimą przez lidera ekstraklasy piłkarze, m.in. Tomasz Jodłowiec czy Tomasz Brzyski. Obaj, podobnie jak bramkarz Wojciech Skaba i Marek Saganowski, grali przez 90 minut. Wygrana Legii mogła być wyższa, ale w 75. minucie Michał Kucharczyk nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz Motoru.

Legia Warszawa - Motor Lublin 2:1

Bramki: Wladimer Dwaliszwili 42, Marek Saganowski 80 - Igor Migalewski 27

Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Cezary Michalak (82 Mateusz Żebrowski), Marko Suler (25 Mateusz Długołęcki), Tomasz Jodłowiec, Tomasz Brzyski - Jorge Salinas (46 Bartosz Bereszyński), Dominik Furman (46 Michał Bajdur), Janusz Gol (69 Michał Kucharczyk), Wladimer Dwaliszwili (46 Kamil Kurowski), Aleksander Jagiełło - Marek Saganowski.

Motor Lublin: Tomasz Ptak (60 Mateusz Oszust) - Damian Falisiewicz (60 Michał Ciarkowski), Damian Byrtek (60 Patryk Mazurek), 5. Piotr Karwan (60 Mario Chadżidimitrow), Łukasz Matuszczyk (60 Marcin Świech), Grzegorz Bronowicki (60 Bartosz Widejko) - Damian Kądzior (60 Damian Szpak), Dawid Ptaszyński (60 Radosław Kursa), Ivan Jovanović (60 Artur Węska), Karol Kostrubała (60 Piotr Klepczarek) - Igor Migalewski (60 Kamil Wolski)

źródło: pap, Legia Warszawa