Maciej Skorża z Pogoni: Druga bramka była decydująca

Maciej Skorża z Pogoni Szczecin.
Maciej Skorża z Pogoni Szczecin. Andrzej Szkocki/Polska Press
Opinie trenerów po meczu Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (0:3).

Maciej Skorża, Pogoń
Myślę, że był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Wygraliśmy na trudnym terenie z dobrze taktycznie przygotowanym rywalem. W wielu obszarach zagraliśmy na bardzo wysokim poziomie, byliśmy zdeterminowani, by do Szczecina wrócić z punktami. Druga bramka była decydująca, ponieważ dodała nam jeszcze więcej pewności siebie. Może nie stwarzaliśmy wielu sytuacji na boisku, ale mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Zwycięstwem dodaliśmy sobie więcej optymizmu na przyszłość, bo punktów wciąż potrzebujemy.

Leszek Ojrzyński, Arka
Do grudnia daleka droga, a my już zaczęliśmy rozdawać prezenty. Bo każda bramka dla Pogoni była naszym prezentem. Błędów mogliśmy się ustrzec. Miałem zastrzeżenia do swojego zespołu po pierwszej połowie, kiedy mieliśmy swoje sytuacje. Nie potrafiliśmy się zachować jednak jak typowy killer. Druga bramka podcięła nam skrzydła, bo po przerwie chcieliśmy ruszyć do odrabiania strat. Pogoń dobrze operowała piłką, potrafiła się dłużej przy niej utrzymać. Moi asystenci mówią, że mecz był podobny do tego sprzed roku z Pogonią, kiedy również przegraliśmy 0:3 po naszych prezentach.

Kadra na Danię i Kazachstan bez Krychowiaka

Materiał oryginalny: Maciej Skorża z Pogoni: Druga bramka była decydująca - Głos Szczeciński