Bartosz Wartałowicz
Od lewej: Wiktor Wilk i Mateusz Kawecki - bohater meczu GKS Zio-Max Nowiny - Stal Kunów. Bartosz Wartałowicz
Mateusz Kawecki z GKS Zio-Max Nowiny zdobył tytuł Piłkarza 3 Kolejki RSActive 4 Ligi. 18-letni napastnik zdobył 3 gole w meczu ze Stalą Kunów i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Zobaczcie całą jedenastkę.

Mateusz Kawecki z GKS Zio-Max Nowiny został Piłkarzem Kolejki

GKS Zio-Max Nowiny był bezkompromisowy w konfrontacji ze Stalą Kunów. Zespół Przemysława Cichonia w pierwszej połowie wygrywał 5:0 i każdy kolejny atak stwarzał wielkie zagrożenie pod bramką Kamila Wielguszewskiego. Kluczową postacią w tym spotkaniu był Mateusz Kawecki. Niespełna 19-letni napastnik zdobył dwa gole w pierwszej odsłonie i w drugich 45 minutach ustalił wynik spotkania na 6:0. To były pierwsze trafienia w tym sezonie dla zawodnika GKS Zio-Max Nowiny.