Miłe złego początki. LZS Starowice Dolne poległ w Gorzowie Wielkopolskim

Wiktor Gumiński
Adam Setla błyskawicznie zdobył bramkę dla LZS-u Starowice Dolne. Ale było to jedyne trafienie beniaminka w Gorzowie Wielkopolskim. Wiktor Gumiński
LZS Starowice Dolne znakomicie zaczął wyjazdowy mecz 26. kolejki piłkarskiej 3 ligi (grupa 3) ze Stilonem Gorzów Wielkopolski, ale ostatecznie przegrał aż 1:4.

Choć starowiczanie to od długiego czasu "czerwona latarnia" rozgrywek, porażka w pierwszej rundzie właśnie ze Stilonem była dla nich najbardziej bolesną w całym sezonie. U siebie polegli bowiem z nim 0:7.

Początek potyczki w Gorzowie Wielkopolskim nie mógł się jednak dla nich zacząć lepiej. W 3. minucie prowadzenie drużynie z Opolszczyzny dał Adam Setla.

Ale później powody do radości mieli już tylko gospodarze. W 27. minucie na 1:1 z rzutu karnego trafił Adrian Łuszkiewicz i taki też wynik utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie Stilon poszedł za ciosem, co potwierdził kolejnymi trzema golami, kolejno autorstwa Mateusza Mączyńskiego, Emila Drozdowicza i Maksyma Bohdanowa.

Stilon Gorzów Wielkopolski – LZS Starowice Dolne 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Setla – 3., 1:1 Łuszkiewicz (karny) – 27., 2:1 Mączyński – 57., 3:1 Drozdowicz – 80., 4:1 Bohdanow (karny) – 90.
Starowice: P. Kowalczyk – K. Kowalczyk, Kozłowski, Trochanowski (58. Grądowski), Zozula (75. Konstanty) – Roguła (58. Zychowicz), Czajkowski (62. Nowosielski), Abu, Skowron, Rakowski – Setla.
Żółte kartki (Starowice): Trochanowski, Abu