Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja [BRAMKI, WYNIK]

red
Mundial 2018. SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja BRAMKI, WYNIK. Reprezentacja Urugwaju pewnie wygrała z Rosją 3:0 podczas mistrzostw świata w Rosji. Dzięki zwycięstwu zespół prowadzony przez Oscara Tabareza zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy A. Zobacz skrót spotkania Urugwaj - Rosja.

SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja. Jak Polska z Kolumbią
Mundial 2018: Grupa A, Urugwaj - Rosja (skrót)

Pojedynek Urugwaju z Rosją można nieco porównać do wczorajszej batalii Kolumbii z Polską. Dzisiaj w Samarze również jako pierwsza zaatakowała drużyna z Europy, jednak trwało to około dziesięć minut. Potem coraz większą przewagę miała reprezentacja Urugwaju. Duży wpływ na to miała bramka już z 10. minuty spotkania. Po nierozważnym faulu Gazinskijego tuż przed własnym polem karnym do piłki podszedł Luis Suarez i mocnym strzałem w prawy róg bramki pewnie pokonał Igora Akinfiejewa.

SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja. Lekcja od Urugwaju
Przewaga drużyny z Ameryki Południowej rosła, a gospodarze Mundialu nie potrafili sprostać wysokim wymaganiom stawianym przez przeciwników. Dzisiaj już nie mieli przeciwnika typu Egipt, czy Arabia Saudyjska i wyraźnie widać było, że rosyjski hurraoptymizm po dwóch pierwszych spotkaniach jest zdecydowanie na wyrost. Urugwaj postawił bardzo trudne warunki gry i Rosjanie byli całkowicie stłamszeni. W 23. minucie Diego Laxalt oddał strzał zza pola karnego rywali, piłka odbiła się od Denisa Czeryszewa i wpadła do rosyjskiej bramki.

Ostatnia bramka w tym pojedynku padła już w 90. minucie spotkania. Po rzucie rożnym dla Urugwaju przy zamieszaniu w polu karnym Rosjan najlepiej zachował się Edinson Cavani i zdobył swoją pierwszą bramkę na tegorocznym Mundialu.

SKRÓT MECZU: Urugwaj - Rosja BRAMKI, WIDEO