4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
PADŁ NAJSZYBSZY GOL EKSTRAKLASY...

Najważniejsze piłkarskie wydarzenia weekendu (GALERIA)

PADŁ NAJSZYBSZY GOL EKSTRAKLASY
Bardzo ciekawy mecz obejrzeli kibice na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie, gdzie Wisła Kraków przegrała z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:1. Jedyną bramkę już w jedenastej sekundzie meczu z pomocą golkipera "Białej Gwiazdy", Michała Miśkiewicza strzelił Damian Chmiel i tym samym była to njszybciej strzelona bramka w historii Ekstraklasy

Słabi i słabsi. Ogromne problemy Legii Warszawa przed meczem z Lechem

Adrian Przyborek: Musieliśmy wygrać, by choć trochę poprawić nastroje wśród kibiców

Puchar Tymbarku: 133 zespoły powalczą w Dzierżoniowie o Wielki Finał na PGE Narodowym