Nasi czwartoligowcy muszą się podnieść po fatalnej kolejce

PK
Fatalna dla naszych drużyn była 10. kolejka rozgrywek piłkarskiej czwartej ligi. Wszystkie przegrały mecze, będąc ich gospodarzami. Wierna Małogoszcz prowadziła 2:0, by przegrać 2:5...

W najdziwniejszych okolicznościach przegrała obchodząca właśnie 40-lecie Wierna Małogoszcz. Po pierwszej połowie meczu z Alitem Ożarów gospodarze, po strzałach Mateusza Fryca w 14 i Pawła Roguli w 34 minucie prowadzili 2:0 i nic nie wskazywało na to, że goście będą w stanie zepsuć jubileusz.

ZOBACZ>>> Sławomir Szmal, który własnie skończył 40 lat, na unikalnych zdjęciach

Druga połowa w wykonaniu Wiernej była jednak fatalna, ożarowianie zdobywali gola za golem, w efekcie wygrywając aż 5:2. - Do przerwy mieliśmy mecz pod kontrolą i były kolejne okazje do podwyższenia wyniku. Po zmianie stron powinniśmy grać spokojnie w defensywie i nastawić się na kontry. Nie wiem, co się stało z moim zespołem - mówił zdegustowany meczem trener Wiernej, Paweł Bień.

Po tej porażce zespół z Małogoszcza zajmuje w tabeli piąte miejsce. W najbliższą niedzielę o godzinie 15 drużyna trenera Pawła Bienia zagra w Bodzentynie z Łysicą.

ZOBACZ>>> Piękne piłkarki ręczne w wyjątkowej sesji [ZDJĘCIA]

Unia Sędziszów podejmowała GKS Nowiny. Goście gładko wygrali 3:0 (2:0), a mogli jeszcze wyżej, ale na początku meczu Karol Bujak przestrzelił karnego. Nowinom nie przeszkodziła ani kontuzja ich bramkarza w 42 minucie, ani czerwona kartka, którą w 77 minucie obejrzał znany z boisk ekstraklasy Przemysław Cichoń. Grając w dziesiątkę drużyna trenera Mariusz Ludwinka strzeliła w 84 minucie trzeciego gola...

Unia zajmuje w tabeli przedostatnie, siedemnaste miejsce. W niedzielę o 11 sędziszowianie zagrają na boisku wicelidera, Korony II Kielce.

Nic dobrego nie można powiedzieć również o ostatnim meczu Naprzodu Jędrzejów, który przegrał na swoim stadionie z mającą dotąd na koncie tylko jedną wygraną i będącą nisko w tabeli Lubrzanką Kajetanów. Goście wygrali 2:0 (1:0).

Naprzód zajmuje w tabeli dziesiąte miejsce, mając 14 punktów. W jedenastej kolejce jędrzejowianie zagrają w Nowinach z GKS.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 13.