Niespodzianka w Kijowie. Czarnogóra pokonała Ukrainę w "polskiej" grupie [ZDJĘCIA]

krk
W meczu "polskiej" grupy rozegranym w Kijowie Ukraina przegrała z Czarnogórą 0:1. Jedyną bramkę spotkania zdobył Dejan Damjanović. Zobacz zdjęcia!

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 45. minucie Dejan Damjanovic, który wykorzystał przebojową akcję prawą stroną boiska Stevana Jovetica. Ten drugi miał okazję na podwyższenie wyniku 10 minut przed końcem meczu, ale jego strzał z rzutu karnego obronił Piatow. "Jedenastkę" sędzia podyktował za faul Jewhena Selina na Miodragu Dzudovicu.

W przerwie spotkania doszło do incydentu ukraińskiego obrońcy Aleksandra Kuchera z czarnogórskim bramkarzem Mladenem Bozovicem.

Po tym spotkaniu Ukraina z dorobkiem zaledwie dwóch punktów zajmuje przedostatnie miejsce w grupie H.

Ukraina - Czarnogóra 0:1 (0:1)

Bramka: Dejan Damjanovic (45).

Sędziował: Michael Koukoulakis (Grecja).

Ukraina: Andrij Piatow; Jewhen Selin, Aleksander Kucher, Taras Mychalik, Bohdan Butko (62. Andrij Jarmolenko); Anatolij Tymoszczuk, Oleg Gusiew, Jewhen Konoplianka, Rusłan Rotan; Marco Devic (52. Roman Zozulia), Jewhen Selezniow (82. Sergiej Nazarenko).

Czarnogóra: Mladen Bozovic; Marko Basha, Miodrag Dzudovic, Milan Jovanovic, Vladimir Volkov; Stefan Savic, Nikola Drincic, Milorad Pekovic, Elsad Zverotic (88. Mitar Novakovic); Dejan Damjanovic (72. Simon Vukcevic), Stevan Jovetic (86. Mirko Vucinic).