Piłkarze Kolejarza Łódź nie zwalniają tempa - kolejna wygrana 4:0 z Milanem

Dariusz Kuczmera
Lider pierwszej grupy łódzkiej klasy A - drużyna ŁKP Kolejarz Łódź
Gdyby takie wyniki uzyskiwała reprezentacja Polski... Piłkarze Kolejarza Łódź w trzeciej kolejce grupy pierwszej łódzkiej klasy A odnieśli trzecie zwycięstwo. Podopieczni trenera Mirosława Wojdyły oczywiście zajmują pozycję lidera tabeli z dorobkiem bramkowym 9-3. Kolejarz na ma zamiaru się zatrzymywać. To pośpieszna relacja.

W trzeciej serii łódzkiej klasy A piłkarze ŁKP Kolejarz Łódź zagrali na stadionie przy ul. Potokowej 12 w Łodzi. Tym razem gospodarze - Milan Club Polonia Łódź - podejmowali drużynę trenera Mirosława Wojdyły. Już w 16 minucie Mateusz Węgrzyn po przejęciu piłki w polu karnym przeciwnika uzyskał prowadzenie dla Kolejarza. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron w ciągu pięciu minut na listę strzelców wpisał się Dawid Berg - trafił w 55 i 60 minucie. Wyższość Kolejarza nie podległa dyskusji, a kropkę nad i postawił w 72 minucie Piotr Preczyński, ustalając wynik spotkania. Trzy gole zdobyli rezerwowi - Dawid Berg i Piotr Preczyński weszli na boisko w trakcie gry. Zmiennicy to też silna strona drużyny trenera Mirosława Wojdyły.

Milan Club Polonia Łódź - ŁKP Kolejarz Łódź 0:4.
Skład ŁKP Kolejarz: Jan Dudziński - Bramkarz, Filip Stuchała, Krystian Pogorzała, Łukasz Węgrzyn, Grzegorz Rembelski, Łukasz Madajczyk - Kapitan Drużyny, Patryk Dzięciołowski, Jakub Olkiewicz, Mateusz Węgrzyn, Patryk Przybylski, Michał Bojanowski
Rezerwowi: Michał Skrzetuski - Bramkarz, Dawid Berg, Michał Kotynia, Michał Krysiak, Kacper Klimkiewicz, Piotr Preczyński, Jakub Pawłowski, Jędrzej Marciniak, Piotr Wonsewicz.
Sztab szkoleniowy: Trener: Mirosław Wojdyła. Kierownik Drużyny: Sławomir Dzięciołowski

Następny mecz Kolejarza (4 Kolejka) - 16.09.2023 w sobotę o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Srebrzyńskiej 95 w Łodzi.
Lider podejmować będzie drużynę GLKS z Dłutowa, która zajmuje piąte miejsce w tabeli grupy pierwszej łódzkiej klasy A.