Dorota Kułaga
KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Hutnikiem Kraków 2:5
KSZO 1929 Ostrowiec przegrał z Hutnikiem Kraków 2:5 Tomasz Bochenek
Piłkarze trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec w sobotę rozegrali mecz kontrolny z Hutnikiem Kraków. Na wyjeździe podopieczni trenera Rafała Wójcika przegrali 2:5.

Porażka KSZO 1929 Ostrowiec w sparingu z Hutnikiem Kraków

Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5:2 (3:2)
Bramki: 0:1 Mateusz Jarzynka 7, 1:1 M. Głogowski 11, 1:2 Franciszek Lipka 23, 2:2 Kieliś 29, 3:2 Rakels 37, 4:2 Szablowski 58, 5:2 Lelek 70.
KSZO 1929: Klon - Domagała, Jarzynka, Mężyk, Brągiel - Tymoszenko, Lipka, Kołoczek, zawodnik testowany, Pisarek - Nawrot. II połowa: Kot - Żebrowski, Jarzynka, Mazurek I, Lis - Tymoszenko (Kołoczek), Lipka, Zięba, Gulba, Mazurek II - Pisarek (Stefański).
Hutnik: Zagrodnik - Chmiel, Sawicki, K. Głogowski, Marcinkowski - Kieliś, Drąg, Stodulski, Budziński, M. Głogowski - Rakels; II połowa: Damian Hoyo-Kowalski - Waligóra, Daniel Hoyo-Kowalski, K. Głogowski, Jania - Kieliś, Świątek, Szablowski, Zawadzki, Rakels (75 Ikwuka) - Lelek.

Z powodu choroby lub lekkich urazów w sobotnim sparingu nie zagrali tacy zawodnicy, jak Zdyb, Zimnicki, Kramarz, Potocki, Orlik, Mogil, Romański. Hutnik był zespołem bardziej dojrzałym i pewnie wygrał sobotni sparing.

Pierwszą bramkę dla KSZO zdobył w 7 minucie Mateusz Jarzynka - strzałem głową po centrze z rzutu rożnego. Drugie trafienie było autorstwa Franciszka Lipki, który z kilku metrów skierował piłkę do pustej bramki.