PKO BP Ekstraklasa. Dominick Zator z Korony Kielce zadebiutował w reprezentacji Kanady

Damian Wiśniewski
Dominick Zator (z piłką) zadebiutował w reprezentacji Kanady
Dominick Zator (z piłką) zadebiutował w reprezentacji Kanady PAP
Zawodnik Korony Kielce, Dominick Zator, zadebiutował w reprezentacji Kanady. Pojawił się na boisku w zakończonym remisem 2:2 meczu z Gwadelupą.

Dominick Zator zadebiutował w reprezentacji Kanady

Dominick Zator zadebiutował w reprezentacji Kanady podczas meczu z Gwadelupą w ramach Złotego Pucharu Concacaf. W pierwszej połowie prowadzenie Gwadelupie dał Thierry Ambrose, a na początku drugiej części spotkania do remisu doprowadził Lucas Cavallini.

Później Kanada wyszła na prowadzenie po samobójczym trafieniu Medd'yego Liny. Przy stanie 2:1 dla Kanady na boisko w 90. minucie gry wszedł Dominick Zator. Trzy minuty potem Jacen Russel-Rowe strzelił jednak gola samobójczego i mecz zakończył się remisem 2:2.

Dla obu zespołów był to pierwszy mecz z tegorocznej edycji Złotego Pucharu Concacaf. W tabeli ich grupy prowadzi Gwatemala, która ograła 1:0 Kubę.

Urodzony w 1994 roku Zator do Korony Kielce trafił w grudniu ubiegłego roku. Już wcześniej bywał powoływany do reprezentacji Kanady, ale zadebiutował w nocy z wtorku na środę.