PKO Ekstraklasa. Jacek Podgórski stanowczo przed meczem Korona Kielce - Zagłębie Lubin: Chcemy podtrzymać zwycięską passę. Zobacz wideo

Bartosz Wartałowicz
PrintScreen/YouTube/Korona Kielce
Korona Kielce zagra z Zagłębiem Lubin w niedzielę o 12:30 w ramach 29 kolejki PKO BP Ekstraklasy. Na konferencji przedmeczowej głos zabrał piłkarz Korony - Jacek Podgórski.

Jacek Podgórski przed meczem Korona Kielce - Zagłębie Lubin

Mamy dobre nastroje, myślę że z pozytywnym nastawieniem będziemy podchodzić do kolejnego, bardzo ważnego meczu. Każdy mecz w tej rundzie jest dla nas ważny, będziemy chcieli podtrzymać zwycięską passę i damy z siebie wszystko. Nie stawiałbym nas w roli faworyta. Fajnie, że nas tak odbierają w tej rundzie, ale nie będzie to łatwe spotkanie. Zagłębie, tak jak my, potrzebuje punktów. Przyjadą zmotywowani, będą chcieli się odkuć, więc czeka nas ciężkie spotkanie, ale będziemy do niego przygotowani

powiedział Jacek Podgórski.

Piłkarz Korony poruszył też temat spotkania z Jagiellonią, w którym zmienił Marcusa Godinho. 26-latek wrócił po dwutygodniowej przerwie, spowodowanej chorobą:

Te dwa tygodnie, spędzone w domu, nie były łatwe. Miałem wysoką gorączkę, musiałem przyjmować antybiotyk. Miałem duży głód piłki i chcę się pokazać z najlepszej strony. Jeśli trener da mi szansę, to będę chciał pomóc zespołowi. Po to gramy w piłkę, żeby wygrywać. Mamy dużą rywalizację na skrzydłach, ale nikt się nie obraża, że nie gra. Każdy z nas podnosi swój poziom sportowy

Czujemy wsparcie kibiców. Po ostatnim meczu, gdy zdobyliśmy gola w ostatniej minucie, to przeszedł nas dreszczyk emocji, a podczas analizy kilku z nas miało ciarki. Zapraszamy kibiców, żeby przyszło ich jak najwięcej