Podsumowanie 3. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej

Piotr Panfil
Nadnarwianka Pułtusk 1:2 MKS Kutno
Nadnarwianka Pułtusk 1:2 MKS Kutno Piotr Panfil (Ekstraklasa.net)
Po trzeciej kolejce III ligi łódzko-mazowieckiej doskonale spisuje się Warta Sieradz i MKS Kutno, którzy na swoim koncie mają maksymalną ilość punktów. Na pozycji spadkowej znajduje się Nadnarwianka Pułtusk i Wisła Płock, właśnie te drużyny nie posiadają żadnych punktów.

Największym i najciekawszym wydarzeniem w 3. kolejce był niewątpliwie mecz, w którym zmierzył się MKS Kutno z Narew Ostrołęką. Do przerwy było 1:0 dla gospodarzy, zaś w drugiej połowie strzelono aż 3 kolejne gole, z czego dwie bramki wpadły po błędzie bramkarza gości. Ciekawie było także w Sieradzu, gdzie tamtejsza Warta remisowała do 90. minuty. Dopiero w 90. minucie Marcin Kobierski dał zwycięstwo swojej drużynie. Te dwa zespoły nie przegrały jeszcze żadnego ligowego spotkania. Na swoim koncie posiadają 9 punktów, lecz to MKS jest na fotelu lidera ponieważ posiada lepszy bilans bramkowy.

W Karczewie przegrała już po raz trzeci w lidze Nadnarwianka Pułtusk. W 18. minucie jedynego gola dla gospodarzy zdobył Rafał Głąbicki.

Ciekawie było w Radomiu i w Siedlcach, gdzie piłka wpadła do siatki także w ostatniej minucie spotkania. Radomiak Radom oddał 3 punkty „jedenastce” z Legionowa po strzale Krzysztofa Kuźmińczuka w 90. minucie. Natomiast Pogoń Siedlce zremisowała z KS Piaseczno 2:2. Autorami bramek był dwukrotnie Piotr Maślanka z Piaseczna, zaś w Pogoni celnie uderzył Dariusz Dziewulski w 18. minucie po rzucie karnym. W 90. minucie Tomasz Iliński doprowadził w końcu do remisu.

Wisła II Płock nie przełamała złej passy bowiem uległa na wyjeździe Włókniarzowi Zelów 0:1. Pewnie zagrał UKS SMS Łódź, który przywiózł ze Zduńskiej Woli do Łodzi trzy punkty. Łodzianie wygrali z Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 1:3.

W ostatnim meczu III ligi łódzko-mazowieckiej GLKS Nadarzyn zwyciężył u siebie ze Stalą Niewiadów 2:1.