Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Nadzwyczaj gładko przeszliśmy przez fazę grupową...

Polska piłka w 2016 roku [TOP 10 WYDARZEŃ]

EURO 2016: Polska pokonuje Szwajcarię i ma ćwierćfinał (25 czerwca)

Nadzwyczaj gładko przeszliśmy przez fazę grupową francuskiego turnieju. Nie przegraliśmy ani nie straciliśmy gola. Najpierw było 1:0 z Irlandią Północną, potem 0:0 z Niemcami i wreszcie 1:0 z Ukrainą. Himalaje rozpoczęły się w 1/8 finału. Wprawdzie na przerwę schodziliśmy z bramkową zaliczką, lecz wspaniały gol Xherdana Shaqiriego i bardzo trudna druga połowa wraz z dogrywką nieco ostudziły nasze zapały. W konkursie rzutów karnych to jednak my byliśmy górą. Wszystkie próby trafiły celu. Nie pomylili się Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Kamil Glik, Jakub Błaszczykowski oraz Grzegorz Krychowiak. Polska pokonała Szwajcarię a komentatorom pozostało krzyknąć do mikrofonu: JESTEŚMY W ĆWIERĆFINALE EURO 2016!

Nie wyjechałeś na majówkę? Nie martw się, w Opolu będzie pełno atrakcji!

Sikorski chce utworzenia unijnej ciężkiej brygady. "Europa nie może być bezbronna"

Polecamy

Sandecja Nowy Sącz w trzecioligowej otchłani. Trener: grać do końca

Ze szkolnego orlika na PGE Narodowy! Finał wojewódzki Pucharu Tymbarku już 9-10 maja