Prezes Pogoni Szczecin rozjuszył kibiców Legii Warszawa

(sz)
Andrzej Szkocki
Wpis na Twitterze Jarosława Mroczka, prezesa Pogoni Szczecin po finale Centralnej Ligi Juniorów podziałał jak płachta na byka na kibiców Legii Warszawa.

Pogoń Szczecin rządziła przez większą część rewanżu z Legią Warszawa w finale Centralnej Ligi Juniorów. Od 44. do 90. minuty młodym podopiecznym Pawła Crettiego brakowało tylko gola, żeby zostali mistrzami.

Mimo uchylonych drzwi nie odrobili strat z pierwszego spotkania i ostatecznie przegrali dwumecz 3:5. Emocji było co niemiara. Ze stadionu przy Twardowskiego przeniosły się do sieci.

Jarosław Mroczek, prezes Pogoni Szczecin na gorąco po meczu podziękował drużynie juniorów i trenerom, a ponadto podniósł ich na duchu słowami:

"Dla mnie zwyciężyliście, nie tylko w tym meczu. Miło się ogląda kiedy młodzi z Legii do pięt nie dorastają."

Wpis spotkał się z uznaniem części kibiców, ale szybko został zauważony również przez sympatyków Legii Warszawa, którzy zaatakowali sternika Portowców. Wszak to stołeczna drużyna strzeliła przez 180 minut pięć goli, a szczecińska trzy.

Trzy godziny po pierwszym wpisie Jarosław Mroczek postanowił złagodzić swoje stanowisko. "Chyba przesadziłem" - napisał prezes i oddał mistrzowi co mistrzowskie.

Piłkarze Pogoni Szczecin z pucharem za wicemistrzostwo Polski.

Portowcy w kolorze srebra. Pogoni zabrakło jednej bramki [zdjęcia]

Materiał oryginalny: Prezes Pogoni Szczecin rozjuszył kibiców Legii Warszawa - Głos Szczeciński