Remis w hicie ćwierćfinałów PP. Dwie czerwone kartki, wyrównanie M. Paixao w końcówce (WIDEO)

Press Focus/x-news
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1 Angelika Wiatr
Remis w hicie ćwierćfinałów Pucharu Polski. Śląsk Wrocław zremisował na własnym stadionie z Legią Warszawa 1:1.

Po niemrawej pierwszej połowie, więcej powodów do zadowolenia mieli goście. Gol Michała Żyry w doliczonym czasie gry, dał im prowadzenie. W 57. minucie z boiska zszedł zawodnik gospodarzy Tomasz Hołota, który obejrzał drugą żółtą kartkę. Legia nie wykorzystała przewagi, dodatkowo jej kapitan Ivica Vrdoljak, w ciągu kwadransa powtórzył wyczyn Hołoty i w 83. minucie siły się wyrównały. Dwie minuty później błąd Łukasza Brozia wykorzystał napastnik Śląska Marco Paixao doprwadzając do wyrównania. Rewanż odbędzie się 5 marca w Warszawie.