Skrót meczu Korona Kielce - Amkar Perm 0:3 [WIDEO]

etc
od 16 lat
Lotto Ekstraklasa. Lekcję od trzynastej drużyny ligi rosyjskiej zebrała Korona Kielce. W meczu sparingowym przegrała bowiem z Amkarem Perm 0:3. Zobacz, jak padły bramki.

Korona Kielce - Amkar Perm 0:3 (0:0)
Bramki:
Stanisław Prokofjew 55, 80, Felicio Brown Forbes 63

Korona:
Hamrol (46. Maciej Gostomski) - Rymaniak, Dejmek (60. Kosakiewicz), Diaw, Kallaste (56. Miś) - Żubrowski (72. Dziubek), Petrak (46. Możdżeń), Jukić (67. Długosz), Cvijanovič (83. Gardawski), Kiełb (46. Cebula) - Kaczarawa (46. Kapidžić).

Amkar: (I połowa): Nigmatullin - Idowu, Biełorukow, Siwakow, Zanew, Ogude, Ezatolahi, Riazancew, Bodul, Komołow, Budkiwśkyj. (II połowa) Chomicz - Miljković, Condé, Susłow, Zajcew, Kostiukow, Gol, Gaszczenkow, Szawajew, Forbes, Prokofjew.