Sparing: ŁKS Łódź - Warta Sieradz 5:0 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk/Dziennik Łódzki
ŁKS Łódź - Warta Sieradz 5:0
ŁKS Łódź - Warta Sieradz 5:0 Paweł Łacheta / Polska Press
Piłkarze ŁKS Łódź pokonali w środę Wartę Sieradz 5:0.

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu - cieszył się po spotkaniu Robert Szwarc, trener łodzian. - W końcu nie straciliśmy gola. Obrona spisała się jak trzeba. Nikogo nie wyróżniam. Wszyscy zagrali dobrze przed przerwą i po przerwie.

ŁKS Łódź - Warta Sieradz 5:0 (3:0)

Bramki: 1:0 - Adam Patora (10) 2:0 - Radosław Jacek (11) 3:0 - Tomasz Ostalczyk (40, rzut karny) 4:0 - Bartosz Placek (68) 5:0 - Artur Golański (75, rzut karny)

ŁKS: Kołba - Pyciak, Radosław Jacek, Cichowlas, Rozmus - Ostalczyk, Stryjewski, Patryk Bryła, Fabian Woźniak - Adam Patora, Przemysław Kocot. Ponadto grali: Gorzelański, Sekuterski - Zimoń, Baryc, Nowacki, Kacela, Krysiński, Golański, Placek. Trener: Robert Szwarc.

Warta: Wlazłowski - Piotr Kobierski, Patryk Krymarys, Bartłoszewski, Nawrocki - Michał Bogdan, Jarosław Szyc, Sosnowski, Bogołębski, Wałęski - Bartosz Narożnik. Na zmiany wchodzili: Kamil Adamek - Stasiak, Łochowski, Mitek, Idzikowski. Trener: Piotr Kupka.