Sparing: Resovia Rzeszów - Wolania Wola Rzędzińska 4:3

Marcin Trzyna
Sparing: Resovia Rzeszów - Wolania Wola Rzędzińska 4:3 Tomasz Lalewicz
Resovia Rzeszów wygrała sparingowe spotkanie z Wolanią Wolą Rzędzińską 4:3. Jedną z bramek dla Resovii zdobył 17-letni Karol Skuba.

Pierwszą bramkę dla Resovii zdobył w 28. minucie Kacper Rop. Jeszcze przed przerwą "Pasiaki" podwyższyły prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Ciećko, który ostatnio reprezentował barwy drugoligowej Siarki Tarnobrzeg.

Po zmianie stron bramki zaczęli strzelać piłkarze Woli Rzędzińskiej. Najpierw w 60. minucie bramkę kontaktową zdobył Artur Biały, a wyrównujący gol padł z rzutu karnego w 81. minucie spotkania. Rzeszowscy piłkarze pokazali charakter i chwilę później 17-letni Karol Skuba zdobył gola na 3:2. W 86. minucie znów wyrównującą bramkę zdobyli piłkarze Wolanii, jednak w ostatnich minutach 22-letni Radosław Adamski strzelił zwycięskiego gola dla rzeszowskiej drużyny.

Resovia zajmuje trzecie miejsce w 3. lidze lubelsko-podkarpackiej, natomiast Wolania Wola Rzędzińska plasuje się na 15. pozycji w grupie małopolsko-świętokrzyskiej.

Resovia Rzeszów - Wolania Wola Rzędzińska 4:3

Gole dla Resovii: Kacper Rop, Tomasz Ciećko, Karol Skuba, Radosław Adamski

źródło: cwks-resovia.pl / własne