Sparingi. Ekstraklasowa PGE Stal Mielec przegrała z 1-ligowym Zniczem Pruszków

Marcin Jastrzębski
facebook.com/stal.mielec.oficjalna
Piłkarze PGE Stali Mielec mają za sobą pierwszą grę kontrolną w tym okresie przygotowawczym. Na własnym boisku ulegli Zniczowi Pruszków 0:1. Jedynego gola zdobył w końcówce meczu Wiktor Nowak.

Stal Mielec – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)

Bramka: Nowak 85.

Stal Mielec: (I połowa) Jałocha - Matras, Ehmann, Pingot, Getinger, Jaunzems, Wlazło, Guillaumier, Stępień, Szkurin, Domański.
Stal Mielec (II połowa) Dudek - Ehmann, Esselink, Pajnowski, Santos, Trąbka, Hinokio, Wołkowicz, Gerstenstein, Strzałek, Meriluoto.

Znicz Pruszków: (skład wyjściowy) Mleczko - Kendzia, Grudziński, Błyszko, Pomorski, Nowak, Imai, Proczek, Krajewski, Nagamatsu, Stanclik.

Kolejne gry kontrolne mielecki zespół zaliczy już na obozie w hiszpańskim L'Albir. Mielecki zespół wylatuje na południe Europy już w sobotę.