Stal Mielec - Piast Gliwie ONLINE. Mielczanie ponownie podejmą rywali u siebie. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Piotr Rzepecki
Lucyna Nenów
Stal Mielec - Piast Gliwice ONLINE. Pierwszym niedzielnym meczem 2. kolejki PKO Ekstraklasy będzie rywalizacja Stali Mielec z Piastem Gliwice. Obie drużyny ostrzą sobie zęby na tę rywalizację, bo wypatrują pierwszej wygranej w tym sezonie. Przed tygodniem mielczanie podzielili się punktami z Cracovią, Piast z kolei przegrał u siebie z Lechem Poznań. Sprawdź, gdzie stream online. Początek spotkania o godz. 15:00. Relacja w GOL24 - zapraszamy!

Stal Mielec - Piast Gliwice ONLINE

Przed piłkarzami Stali drugi mecz domowy w tym sezonie. Przychylny kalendarz wcale jednak nie oznacza pewny komplet. Przed tygodniem podopieczni Kamila Kieresia zremisowali z Cracovią 2:2, choć na przerwę schodzili z dwubramkowym zwycięstwem. Ostatecznie jednak zdobyli tylko punkty po słabej drugiej połowie.

Z kolei piłkarzy Piasta czekał trudny start, bowiem na inaugurację spotkali się z trzecią drużyną minionego sezonu Lecha Poznań. W Gliwicach lepsi okazali się piłkarze "Kolejorza", którzy wygrali 2:1. Czas więc na pierwsze punkty dla Piasta. Czy uda się drużynie Aleksandara Vukovica sięgnąć po punkty? Przekonamy się wkrótce.

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec:
- Do momentu straty pierwszej bramki, wydawało się, że dobrze weszliśmy w tę część gry. Utrzymywaliśmy się przy piłce, rozgrywaliśmy piłkę, byliśmy na połowie rywala. Cracovia dobrze wyrzucała autu na naszej połowie. Po bramce 1:2 posypała się nam organizacja, spadły nasze emocje, które pchały nas wcześniej do dobrej gry.

Aleksandar Vuković, trener Piasta Gliwice:
- Przeanalizowaliśmy mecz z Lechem. Wiemy, że potrafimy grać lepiej. Będziemy do tego dążyć. Liczy się nasza reakcja jako zespołu na porażki, bo nie chcemy się godzić na porażki. Bardzo nam zależy, żeby w meczu ze Stalą zapunktować i będziemy chcieli to w niedzielę pokazać.

Sędzią meczu Stal Mielec - Piast Gliwice jest Tomasz Kwiatkowski, z Warszawy. Pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Filip Sierant. Damian Gawęcki został wyznaczony na arbitra technicznego, a Paweł Raczkowski i Marcin Borkowski zaopiekują się systemem VAR.

PKO EKSTRAKLASA w GOL24

Kto wydał najwięcej, a kto zarobił na transferach podczas letniego okienka w PKO Ekstraklasie? Poznajcie zbiorczy ranking dziesięciu najwyższych transakcji, w tym jednej nadchodzącej, dzięki której na podium wskoczyła Legia Warszawa.

Największe transfery w Ekstraklasie. Ranking TOP 10 letniego...