Tadeusz Pawłowski: Wreszcie wygrałem z Podbeskidziem

Przemysław Drewniak
Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław
Tadeusz Pawłowski, trener Śląska Wrocław Polska Press
- Bardzo się cieszę, że w piątym meczu pierwszy raz wygrałem z Podbeskidziem. Wcześniej wszystkie mecze przeciwko temu rywalowi kończyły się remisem - mówił na konferencji prasowej po meczu w Bielsku-Białej trener Śląska Wrocław, Tadeusz Pawłowski. Jego drużyna pokonała 1:0 "Górali" i awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Tadeusz Pawłowski: Bardzo się cieszę, że w piątym meczu pierwszy raz wygrałem z Podbeskidziem. Wcześniej wszystkie mecze przeciwko temu rywalowi kończyły się remisem. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej zagraliśmy lepiej od przeciwnika. Stworzyliśmy trzy sytuacje bramkowe i moim zdaniem wygraliśmy zasłużenie.

Proszę nie zapominać, że byliśmy po porażce z Górnikiem. Na początku brakowało nam trochę pewności siebie, graliśmy zbyt nerwowo i mieliśmy problem z opanowaniem środka pola. W drugiej połowie to nam się udało i dlatego zdołaliśmy wygrać.

Wrócimy do Wrocławia późno w nocy, a już w piątek zagramy w lidze z Piastem. Będzie mało czasu na regenerację, ale nie chcę narzekać. U siebie gramy w tym sezonie lepiej niż na wyjazdach, więc będziemy chcieli pokonać lidera.