Piłkarze Czarnych Połaniec (w czarnych strojach) zremisowali z Avią w Świdniku.
W meczu 15 kolejki trzeciej ligi, Czarni Połaniec zremisowali 1:1 z Avią w Świdniku. Czarni gola stracili w 88 minucie.

Avia Świdnik - Czarni Połaniec 1:1 (0:0)
0:1 Filip Krępa 62, 1:1 Mateusz Wołos 88.
Czarni: Borusiński - Załucki, Witek, Misztal, Janiec, Hul, Zięba, Ryguła (81 Tetlak), Krępa (84 Meszek), Skiba(74 Sobczyk), Miśko (86 Płudowski).

- Jestem bardzo zadowolony z postawy zespołu, Zabrakło kilku minut do wygrania meczu. Gdybyśmy strzelili wcześniej na 2:0, a były okazje, to ten mecz już przy takim wyniku byłby zamknięty. Szkoda, ale już jesteśmy myślami przy sobotnim meczu z Oświęcimiem - mówił po meczu, Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.

W 43 minucie poprzeczka uratowała Avię od straty gola, po strzale Mateusza Jańca.
W 62 minucie, po błędzie bramkarza gospodarzy gola dla podopiecznych strzelił Filip Krępa. Za moment bardzo dobrą interwencją popisał się nasz bramkarz Jakub Borusiński, broniąc strzał Wojciecha Białka.
W 74 minucie, powinno być 2:0, ale Maciej Witek przestrzelił w bardzo dogodnej sytuacji.
W 79 minucie, ponownie dobra okazja dla Czarnych. Mateusz Janiec przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy.
W 81 minucie, słupek uratował od straty gola Czarnych. Strzelał Daniel Koczon.
Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Połańca, najpierw piłka po strzale Piotra Prędoty trafiła w słupek ale niestety dobitka już Mateusza Wołosa była celna. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od nogi naszego obrońcy i wturlała się do siatki.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

//get.x-</floki>

Materiał oryginalny: Trzecia liga. Remis Czarnych Połaniec w Świdniku z Avią. Trzy punkty były bardzo blisko dla naszego zespołu - Echo Dnia Świętokrzyskie