Trzy gole i trzy punkty Granatu Skarżysko-Kamienna w meczu przeciwko Partyzantowi Radoszyce

Paweł Wełpa
Marcin Kołodziejczyk z Granatu (w białej koszulce) po raz kolejny świetnie pokierował grą drużyny Paweł Wełpa
W sobotnim meczu IV ligi świętokrzyskiej Granat Skarżysko-Kamienna bez większych problemów pokonał na własnym stadionie 3:0 Partyzanta Radoszyce.

Gospodarze przez cały mecz mieli przewagę i kontrolowali sytuację na boisku. Twarda postawa, jaką próbowali się przeciwstawić goście, nie przyniosła skutku. Przed przerwą do bramki Jakuba Kaszuby trafili czołowi strzelcy Granatu, Krzysztof Rzeszowski i Błażej Miller.

Po przerwie sytuacja na boisku nie uległa zmianie. To Granat kontrolował grę, a efektem był trzeci gol. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do siatki w 62. minucie wbił pozostawiony bez opieki Damian Szyszka.

Po sobotnich meczach IV ligi Granat wskoczył na 5. miejsce, z dorobkiem 15 punktów, a Partyzant jest na 8. miejscu z ośmioma punktami.

W następnej kolejce Granat Skarżysko-Kamienna zmierzy się na wyjeździe z TS 1946 Nida Pińczów, a Partyzant Radoszyce zagra u siebie z Kamienną Brody.

Granat Skarżysko-Kamienna – Partyzant Radoszyce 3:0 (2:0)