UKS SMS - Czarni Sosnowiec 0:1. Łodzianki nie były w stanie wywalczyć nawet punktu

(bart)
Łodzianki przegrały z zespołem z Sosnowca
Łodzianki przegrały z zespołem z Sosnowca krzysztof szymczak
Po przerwie na mecze reprezentacji, do walki wróciły występujące w ekstraklasie piłkarki nożne UKS SMS. Niestety, łodzianki uległy na stadionie przy ul. Milionowej Czarnym Sosnowiec 0:1 (0:0).

Szkoda, że drużyna prowadzona przez trenera Marka Chojnackiego nie była w stanie utrzymać do ostatniego gwizdka sędziego w korzystnego rezultatu. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzeliła bowiem w 88 minucie Patricia Fischerowa, miało to miejsce w 88 minucie.

Była to piąta porażka zespołu z naszego miasta w sezonie 2018/2019, czwarta na własnym boisku. Ciekawe, że łodzianki nadal nie zanotowały jeszcze ani jednego remisu.

W najbliższą sobotę (11) UKS SMS rozpocznie w Białej Podlaskiej starcie z AZS PSW. Rywalki pokonały dzisiaj w Szczecinie Olimpię 4:2.

UKS SMS: Paturaj (65, Szperkowska) - Enjo, Zubchyk, Konat, Kurzawa - Zbyrad (87, Wesołowska), Achcińska, Osińska (75, Dragunowicz) - Turkiewicz (60, Filipczak), Karczewska, Stanović (58, Jedlińska).

Materiał oryginalny: UKS SMS - Czarni Sosnowiec 0:1. Łodzianki nie były w stanie wywalczyć nawet punktu - Express Ilustrowany