SzS
Unifreeze i Czwórka tuż przed meczem
Unifreeze i Czwórka tuż przed meczem Wojciech Kędzierski
Piłkarki Sportowej Czwórki Wosztyl.eu Radom, zremisowały 2:2 z Unifreeze Górzno. W doliczonym czasie gry radomianki miały okazję, aby przechylić szalę zwycięstwa.

Unifreeze Górzno - LUKS Sportowa Czwórka Wosztyl.eu Radom 2:2 (0:0)
Bramki: Brzozowska 79, Bała 84 - Grzywna 51, Zielińska 88.
Czwórka: Wicik - Szymczyk, Chrzanowska, Dobrowolska, Bińkowska, Tracz, Wąsik (89 Sobczak), Płóciennik, Golian (30 Zielińska), Grzywna Stasikowska (72 Szydło).
Mnóstwo emocji towarzyszyło temu meczowi. W 51 minucie Angelika Grzywna po strzale głową dała radomiankom prowadzenie. Ta sama zawodniczka dostała drugą żółtą kartkę i w 78 minucie Czwórka grała w osłabieniu. Za chwilę gospodynie wyrównały stan mecz, zaś w 84 minucie Unifreeze prowadziło 2:1. Wydawało się, ze radomianki nie odrobią strat. Tymczasem w 88 minucie ładnym strzałem z rzutu wolnego popisała się Aleksandra Zielińska i było 2:2.
W doliczonym czasie gry Monika Płóciennik w sytuacji sam na sam, nie trafiła z bliska, bo Czwórka mogła ten mecz wygrać.

Materiał oryginalny: W obronie ekstraklasy, Sportowa Czwórka Radom zremisowała na wyjeździe z Unifreeze Górzno - Echo Dnia Radomskie