4 z 4
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze. Po ostatnim zdjęciu przejdziesz na i.pl.
Poprzednie
Przejdź na i.pl
Przesuń w prawo aby przejść na i.pl
Adam Zrelak (bez oceny)...

Warta Poznań dobyła punkt w meczu z Jagiellonią Białystok (1:1) Mogło być gorzej. Zobacz oceny Zielonych

Napastnik i rezerwowi

Adam Zrelak (bez oceny)
Zszedł z boiska już w 23 min. z powodu kontuzji. Oby nie był to poważniejszy uraz, bo starcie z rywalem wyglądało tak, jakby mocno ucierpiał.

Mateusz Kuzimski 6 (grał od 26 min)
Zachował się znakomicie wykorzystując błąd rywali. Nie miał łatwej pozycji, ale pewnie trafił do siatki.

Rezerwowi:

Jakub Kiełb 5 (grał od 69 min)
Trochę uspokoił grę na lewej stronie defensywy, ale nie jest to najmocniej obsadzona pozycja w Warcie.

Michał Kopczyński 4 (grał od 77 min)
Zmienił Łukasza Trałkę, ale niczym się wyróżnił.

Jakub Sangowski 3 (grał od.69 min.)
Zmienił Rodriqueza, ale po tym co pokazał nie wiemy, czy chce "wygryźć" ze składu Hiszpana.

Mateusz Spoćko 3 (grał od 77 min)
Zastąpił Corryna, ale niczym nie błysnął.

Polecamy

Polacy nadal walczą o finały Ligi Europy i Ligi Konferencji

To nie była dobra wiosna dla wielu byłych Portowców w Europie

GKS Katowice: Spora strata finansowa w I kwartale 2024. Zobaczcie liczby z raportu