Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
BRAMKARZ I OBROŃCY...

Warta Poznań - Legia Warszawa 0:3. Fatalna pierwsza połowa w wykonaniu Zielonych w Grodzisku Wielkopolskim. Oceniamy piłkarzy Piotra Tworka

BRAMKARZ I OBROŃCY

ADRIAN LIS 5
Przy trzech golach strzelonych do przerwy nie miał nic do powiedzenia. Przy pozostałych sytuacjach spisał się bez zarzutu.

JAN GRZESIK 2 (grał do 68. minuty)
Wraz ze Szmytem dziecinnie zachował się przy pierwszej bramce dla Legii i akcji Mladenovica. Przy drugiej można było mieć wrażenie, że nie wie, co się dzieje. Prawa strona Warty w poniedziałkowym meczu wyglądała dramatycznie. Grzesik zagrał na juniorskim poziomie i dziw bierze, że z boiska zszedł tak późno.

BARTOSZ KIELIBA 3
Próbował nadrabiać braki szybkościowe swoją fizycznością, ale legioniści byli dla niego za szybcy. Mógł strzelić gola, ale obrońcy Legii wybili piłkę z linii bramkowej.

ROBERT IWANOW 3
Cechuje go spokój, ale na tle Legii było widać deficyty. Starał się rozgrywać piłkę od obrony i czasem nawet mu wyszło, ale był widoczny brak zrozumienia z Kielibą. Nie radził sobie z Pekhartem.

JAKUB KUZDRA 4
Grał na miarę swoich możliwości, a cały czas warto pamiętać, że to nominalny prawy obrońca. Postawa Grzesika pozwala myśleć, że w następnym meczu wróci na swoją pozycje. Sporo podłączał się do ofensywy, ale też nie nadążał za swoimi zawodnikami.

Sprawdź oceny piłkarzy ---->

Mecz Pogoń - Wisła: gdzie oglądać finał Pucharu Polski? Dobra wiadomość dla kibiców