Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
ADAM ZRELAK 4 (grał do 71 minuty)...

Warta Poznań pechowo przegrywa z Rakowem Częstochowa 0:2 - dwa zmarnowane karne i "swojak". Oceniamy piłkarzy Zielonych

POMOCNICY

ADAM ZRELAK 4 (grał do 71 minuty)
Trener Piotr Tworek szuka dla niego miejsca na boisku, ale na razie są to mało owocne poszukiwania. Na prawym skrzydle Słowak nie pokazał niczego ciekawego. Przydał się jedynie w obronie, wybijając piłkę po groźnym dośrodkowaniu Rakowa.

MATEUSZ KUPCZAK 4
Wywalczył karnego po rzucie rożnym, po czym nie wykorzystał jedenastki, a to w jego przypadku rzadkość. W defensywie harował w swoim stylu, czyli przerywał akcje rywali i asekurował kolegów w różnych sektorach boiska.

ŁUKASZ TRAŁKA 5
Ciągnął grę warciarzy w swoim stylu, ale w meczu z Rakowem trudno było o fajerwerki. Solidny przeciwnik wymuszał straty i uniemożliwiał prostopadłe podania.

MATEUSZ CZYŻYCKI 4 (grał do 64 minuty)
Mało widoczny w pierwszej połowie, ale wywalczył drugiego karnego. Trener Piotr Tworek wstawił go do wyjściowej jedenastki kosztem Macieja Żurawskiego i może nie był to strzał w dziesiątkę, ale też nie była to opcja, której trener Zielonych bardzo by żałował.

MAKANA BAKU 4 (grał do 71 minuty)
Miał już lepszy występy w barwach Warty. Nie chcemy go usprawiedliwiać, ale finalista Pucharu Polski wysoko postawił poprzeczkę i mocno ograniczył poczynania niemieckiego skrzydłowego. Filigranowy zawodnik przebudził się w końcówce pierwszej połowy i był bliski wyrównania.