SzS
Kontuzji przed meczem doznał Michał Janowski z Pilicy
Kontuzji przed meczem doznał Michał Janowski z Pilicy Sylwester Szymczak
W sobotę rozgrywana jest 15 kolejka czwartej ligi mazowieckiej. Energia Kozienice prowadziła 2:0 i....straciła pięć bramek. Oskar Przysucha przegrał na ciężkim terenie w Piasecznie, a jedyną bramkę stracił z rzutu karnego. Z kolei rezerwy Radomiaka doznały wysokiej porażki na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Wyniki z udziałem naszych ekip podawać będziemy na bieżąco.

Energia Kozienice - Pilica Białobrzegi 3:5 (2:1)
Bramki: Czerwiński 25, Kołodziejczyk 30, Książek 55 - Karasek 45, Kucharczyk 63, Strus 64, Rawski 72, Kencel 87
Energia: Różański (46 Baranowski) - Kędra (75 Sobolewski), Lament, Grot, Wasilewski - Kołodziejczyk, Wójcik (88 Piasek), Czerwiński (75 Szary), Książek (90 Fusiek), Bogacz (90 Łukaszuk) - Ciupiński
Pilica: Adamczyk - B. Janiszewski, Karasek, Jaworski, Skałbania (62 Strus), Rawski, Stanislawski (61 T. Janiszewski), Zawadzki (55 B. Michalski), Stróżka, Kencel, Kucharczyk (90 W. Adamczyk)
Pierwszy kwadrans był bardzo senny. Bez sytuacji bramkowych z obu stron. Przed przerwą wszystkie gole padły po stałych fragmentach gry. W 25 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Czerwiński znalazł się w dogodnej sytuacji w zamieszaniu i wepchnął piłkę do siatki.
Chwilę później świetnym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego popisał się Eugeniusz Kołodziejczyk. Uderzył z 20 metrów i było 0:2.
Po koniec pierwszej połowy Pilica egzekwowała serię rzutów rożnych. W sumie miała ich aż dziewięć przed przerwą. Po jedynym z nich Adrian Karasek głową trafił do siatki i białobrzeżanie schodzili na przerwę z jednobramkową stratą.
Pilica ruszyła po przerwie do ataku, ale w 55 minucie po uderzeniu Kołodziejczyka piłke dobijał Bartłomiej Książek.
W 61 minucie po uderzeniu Kołodziejczyka z rzutu rożnego poprzeczka uratowała gości od straty gola. Tymczasem kolejne minuty wstrząsnęły Energią. Najpierw Michał Kucharczyk dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam położył bramkarza i trafił do siatki. Chwilę później świeżo wprowadzony Patryk Strus z 10 metrów po ziemi trafił do bramki.
W 72 minucie doszło do przedziwnej sytuacji. Marcin rawski wrzucał z rzutu rożnego, piłkę już zza linii ramkowej wybijał bramkarz Energii, widział to sędzia asystent i uznał bramkę dla gości.
W 87 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Maciej Kencel głową trafił pod poprzeczkę.

MKS Piaseczno - Oskar Przysucha 1:0 (0:0)
Bramka: Matulka 64 z karnego
Oskar: Wieczorek - Lech (83 Włodarczyk), Moskwa, Zieliński, Kornacki - Bojek (46 Lewiński), Najdzik (74 Kędra), Bouchniba, Zagórski, Kołtunowicz (74 Gil) - Madej

Pogoń Grodzisk - Radomiak II Radom 6:0 (3:0),
Bramki: Łabęda 9, 26, Strzałkowski 45, 56, Pieczyński 58, Pietraszek 60
Radomiak II: Bielikow - Hodowany, Kokosza, Kozakiewicz, Krawczyk, Kucharski, Nowakowski, Nowosadko, Pietroń, Wiatrak, Wolczyński