Mateusz Warianka
W Serie B Wszołek dostanie więcej szans na grę?
W Serie B Wszołek dostanie więcej szans na grę? ekstraklasa.net
Paweł Wszołek prawdopodobnie zostanie wypożyczony na pół roku do Virtus Entelli. Polski skrzydłowy od dawna jest przyspawany do ławki rezerwowych Sampdorii i zmiana otoczenia na pewno mu się przyda.

22-latek w tym sezonie wystąpił tylko w jednym spotkaniu w Serie A, wchodząc po przerwie z ławki rezerwowych w przegranym przez Sampdorię 0:3 meczu z Lazio. Tę sytuację wykorzystać chce broniąca się przed spadkiem ekipa Virtusu Entelli, w której barwach gra inny Polak - Mateusz Lewandowski, wypożyczony z Pogoni Szczecin.

Matteo Superbi, dyrektor sportowy szesnastej obecnie ekipy Serie B na łamach Tuttomercatoweb.com potwierdza, że jego klub jest poważnie zainteresowany wypożyczeniem Polaka.

Paweł Wszołek do Sampdorii trafił w lipcu 2013 roku, kiedy to przeszedł za blisko 1,6 miliona euro z Polonii Warszawa. Od tamtej pory na boisku pojawił się 22-krotnie, zdobywając jedną bramkę. Łącznie na murawie spędził 979 minut.

Złota Piłka 2014. Kto wygra finałową galę? (KIEDY, TRANSMISJA NA ŻYWO)