Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Trzecioligowa Wisła Sandomierz w meczu kontrolnym pokonała...

Wygrana trzecioligowej Wisły Sandomierz w sparingu z ŁKS Probudex Łagów [ZDJĘCIA]

Trzecioligowa Wisła Sandomierz w meczu kontrolnym pokonała 2:0 ŁKS Probudex Łagów, lidera czwartej ligi. Bramki zdobyli Krzysztof Zawiślak w 53 minucie i Wojsa w 78 minucie.
ŁKS Probudex Łagów - SKS Wisła Sandomierz 0:2 (0:0)
Wisła: Wierzgacz - Mistrzyk, Wilk, Wojcinowicz, Franczak - Piątkowski, Kmiotek, Siedlecki, Janik, Dakhnovskiy - Zawodnik testowany 1.
Wisła (2 połowa): Pietrasik - Mistrzyk (60. Wojsa), Wilk, Sudy, Chorab - Kuśmierczyk, Kmiotek (75. Tenderenda), Tyl, Siedlecki (75. Charszla), Zawiślak - Zawodnik testowany 2.
(dor)

Alexander Gorgon z Pogoni Szczecin: Jest nam wstyd, bo tak łatwo oddaliśmy finał