Wygrane mecze Broni Radom i Pilicy Białobrzegi

SzS
Fragment meczu Sparta - Broń
Fragment meczu Sparta - Broń Sylwester Szymczak
W niedzielę dokończona została piata kolejka czwartej ligi mazowieckiej. Pilica Białobrzegi wygrała 4:0 z Mszczonowianką i utrzymała fotel lidera. Dobry mecz w Jazgarzewie rozegrała też Broń Radom

Sparta Jazgarzew - Broń Radom 0:3 (0:1)
Bramki: Nowosielski 22, samobójcza 66, Leśniewski 76
Broń: Kula - Korcz, Wojciech Kupiec, Grunt, Wicik (86 Dobosz), Nogaj (74 Leśniewski), Wiktor Kupiec (89 Góźdź), Nowosielski, Imiela (70 Więcek), Czarnecki, Putin (82 Sala).
Po środowej porażce z Oskarem Przysucha,, Broń jechała mocno zmobilizowana do Jazgarzewa. Radomianie zagrali dobry mecz. Grali na wyjeździe ze Spartą, która w tym sezonie zaskakiwała i wygrała wszystkie mecze.
Od 47 minuty gospodarze grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę zobaczył Arkadiusz Ryś. Bramek Broń mogła zdobyć o wiele więcej.

Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 4:0 (0:0)
Bramki: Stanisławski 65, 70, 85, Strus 90.
Pilica: Przyrowski - Kacperkiewicz (28 Białecki), Janowski, Jaworski, Karasek, Strus, Hernik, Rawski (46 Stanisławski), Majdaszewski, Śliwiński (60. Paterek), Skałbania.
Tylko do przerwy goście stawili czoła Pilicy. W drugiej połowie na boisku pojawił się Damian Stanisławski i zdobył trzy gole.
Po tej wygranej Pilica z kompletem pięciu zwycięstw prowadzi w tabeli.

Materiał oryginalny: Wygrane mecze Broni Radom i Pilicy Białobrzegi - Echo Dnia Radomskie