Zawisza Bydgoszcz lepszy od Skry Paterek [zdjęcia]

Jakub Stykowski
W meczu 10. kolejki B klasy bydgoskiej Zawisza Bydgoszcz pokonał na wyjeździe Skrę Paterek.

Do przerwy niebiesko-czarni prowadzili 3:1. Pierwszego gola strzelił w 11. minucie Wojciech Ruczyński. W drugim kwadransie meczu zawiszanie zdobyli kolejne dwie bramki. W 43. minucie piłkarze Skry strzelili kontaktowego gola.

Po zmianie stron szybko bramkę zdobyli gospodarze i było 2:3. Później karnego wykorzystał jednak Ruczyński i zawiszanie kontrolowali sytuację na boisku.

Wczoraj swoje mecze rozegrali bezpośredni rywale Zawiszy w walce o awans do A klasy. Wisła Fordon pokonała GLZ Sadki 5:0,, a AF Brzoza uporała się z Zielonymi Zalesie 4:0.

Skra Paterek - Zawisza Bydgoszcz 2:4 (1:3)

Bramki: Kowalczuk, Pazderski oraz Ruczyński 2, Lewandowski, Marchwant.

Materiał oryginalny: Zawisza Bydgoszcz lepszy od Skry Paterek [zdjęcia] - Gazeta Pomorska