Zimowe sparingi drużyn piłkarskich z podokręgu Krosno [23-25.02]

Paweł Miś
Paweł Miś
Kluby z niższych lig w podokręgu Krosno kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Sprawdź wyniki sparingów, które zostały rozegrane w miniony weekend.

piątek, 23.02
Przełęcz Dukla - Karpaty Krosno [jun.st] 3:1
Bramki dla Dukli: Frączek, Wajs, Zięba

Karpaty Krosno [jun.mł] - Rędzinianka Wojaszówka 1:6
Bramki dla Wojaszówki: 2x K. Barlik, N. Węgrzyniak, K. Kozik, W. Kołek, K. Rogala

LKS Górki - Zryw Dydnia 12:1
Bramki dla Górek: 4x G. Fezza, 3x M. Sowa, 2x P. Florek, 2x G. Wojtowicz, S. Sąsiadek

KS Wiki Sanok - Cisy Jabłonica Polska 4:0
Bramki: 3x Kuzio, Fryc

Tempo Nienaszów - Czardasz Osiek Jasielski 10:1
Bramki: 4x A. Majka, 2x W. Kiełtyka, M. Wygonik, G. Gierlasiński, H. Skuba, R. Słota - T. Bal

sobota, 24.02
Lotniarz Bezmiechowa - Szarotka Uherce 2:2
Bramki dla Bezmiechowej: A. Józefczyk, M. Otta

Zorza Łęki Dukielskie - LKS Skołyszyn 5:0
Bramki: 2x P. Dziadosz, D. Dziadosz, D. Wąchała, T. Krężałek

Czarni Jasło - Izolator Boguchwała 1:3
Bramka dla Jasła: R. Mastaj

Bieszczady Ustrzyki Dolne - LKS Długie 6:3
Bramki dla Ustrzyk Dolnych: 2x W. Kozicki, M. Dybała, M. Długi, J. Pilch, A. Wilgucki

Przełęcz Dukla - Kotwica Korczyna 7:2
Bramki: 3x Zając, 2x Frączek, T. Mierzejewski, samobójcza - 2x D. Zych

LKS Czeluśnica - Podhalanin Biecz 1:2
Bramka dla Czeluśnicy: zaw.testowany

Strug Tyczyn - Partyzant Targowiska 2:4
Bramki dla Targowisk: 2x Kubal, Korzeniowski, Szubrycht

Orzeł Milcza - Transprzęt Czerteż 2:4
Bramki dla Milczy: K. Stapiński, D. Przybylski

Cosmos II Nowotaniec - Górnik Grabownica 5:0

Tęcza Zręcin - Polonia Kopytowa 3:6
Bramki: 3x M. Zuzak - M. Gierlicki, W. Munia, J. Dubis, M. Latkiewicz, M. Łukaszewski, D. Krzywda

Jasiołka Świerzowa - KS Szczepańcowa 4:2
Bramki dla Świerzowej: Ł. Bęben, Wiklowski, zaw.testowany, zaw. testowany

Przełom Besko - Start Rymanów 2:1
Bramki: J. Szybka, S. Salyuk - K. Sęp

Victoria Pakoszówka - Wisłok Sieniawa 0:7
Bramki: 3x K. Kilar, 2x B. Bolanowski, P. Kilar, M. Oleniacz

Bieszczady Jankowce - Osława Zagórz 3:5
Bramki dla Zagórza: 4x Kowalski, Bańczak

LKS Tarnawa - Błękitni Jasienica Rosielna 2:3
Bramki dla Tarnawy: Muszyński, Bihun

Nafta Jedlicze - Wisłok Strzyżów 4:1
Bramki dla Jedlicza: Biernat, Lech, Janusz, Chudy

Strzelec Frysztak - Czarni Jasło [jun. st.] 3:0
Bramki: 2x T. Pękosz, K. Sokołowski

Sobniów Jasło - Wisłoka Błażkowa 5:2
Bramki dla Błażkowej: 2x D. Wiatr

Górnik Strachocina - Płomień Zmiennica 1:9
Bramki dla Zmiennicy: 3x R. Dziedzic, 3x B. Kułak, K. Jurkiewicz, K. Pelczar, K. Kaczkowski

Przełęcz Dukla [jun] - Beskid Posada Górna 4:2

Pasja Krosno - Orły Pstrągówka 8:1

Liwocz Brzyska - Wisłoka Niegłowice 2:5

Jutrzenka Jaćmierz - Juventus Poraż 5:1

niedziela, 25.02
Orzeł Lubla - Ostoja Kołaczyce 1:6
Bramki dla Kołaczyc: 2x M. Juszkiewicz, M. Krajewski, R. Grzesiak, D. Skóra, P. Pierzchała

Grabowianka Grabówka - LKS Płowce Stróże Małe 2:3
Bramki dla Płowiec: 2x A. Uluszczak, Wilczyński

LKS Głowienka - LKS Haczów 4:2
Bramki: A. Wais, T. Wilk, P. Półchłopek, samobójcza - Sz. Błaż, A. Kędra

Iskra Przysietnica - Orzeł Harta 2:2
Bramki dla Przysietnicy: 2x Sz. Pietryka

LKS Głębokie - Orzeł Pustyny 6:1
Bramki dla Głębokiego: 2x D. Szczęsny, 2x zaw.testowany, K. Stapiński, D. Tatar

LKS Golcowa - Karpaty Klimkówka 2:3
Bramki dla Klimkówki: M. Waliszko, G. Wołczański, M. Penar

Zamczysko Mrukowa - LKS Zagórzany 3:2
Bramki dla Mrukowej: 2x Stachurski, K. Bilski

Sokół Domaradz - Grunwald Połomia 6:1
Bramki dla Domaradza: 3x M. Tomoń, B. Król, H. Kuś, B. Tomoń

San Mrzygłód - Orkan Markowce 1:3
Bramka dla Mrzygłodu: J. Kaleniecki

LKS Lubatowa - Iwełka Iwla 5:0
Bramki: 2x N. Glazer, M. Albrycht, T. Kania, M. Buczek

LKS Wzdów - Orzeł Bażanówka 1:3

Nelson Polańczyk - LKS Zarszyn 0:13
Bramki: 3x F. Szczęsny, 2x M. Pielech, 2x D. Trelewicz, 2x zaw.testowany, M. Borowczyk, K. Mendofik, F. Skiba, zaw.testowany

Orzeł Faliszówka - Orzeł Bieździedza 3:0
Bramki: 2x Janik, Trybus

Pionier Średnia Wieś - Otryt Lutowiska 3:3
Bramki: D. Lorenc, K. Jaremczuk, T. Fedorowiat - 2x E. Szarek, T. Pawlak

Dwór Kombornia - LKS Brzezówka 6:6
Bramki dla Brzezówki: 2x Gołąb, 2x Bochnia, Kozicki, Wdowiarz

Sanovia Lesko - LKS Izdebki 6:0

Zamczysko Odrzykoń - LKS Lubatówka 6:1

Nafta Chorkówka - Jasiołka Szebnie 1:3
Bramki dla Szebni: 2x Stefanik, Lubaś

Sparta Osobnica - Olszynka Ołpiny 3:4
Bramki dla Osobnicy: 2x Ludwin, Biały

Wisłoka Nowy Żmigród - LKS Wójtowa 3:0
Bramki: 2x J. Cyran, T. Ryczko

Beski Posada Górna - Orion Pielnia 2:1
Bramka dla Pielni: P. Sawa

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Zimowe sparingi drużyn piłkarskich z podokręgu Krosno [23-25.02] - Nowiny

Wróć na gol24.pl Gol 24