Kamil Ptaszkiewicz
3 liga
3 liga Łukasz Łabędzki
W miniony weekend odbyły się wszystkie spotkania 16. kolejki 3. ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Niewątpliwie najefektowniejszym spotkaniem 16. kolejki był mecz pomiędzy KS Polkowice, a Piastem Karnin, w którym padło aż 8 bramek (sześć dla gospodarzy oraz dwie dla gości). Fantastycznym występem popisał się zawodnik gospodarzy Krzysztof Drzazga, który zdobył aż cztery gole (w 3., 24., 45. i 69. minucie). Polkowice pewnie wygrywając to spotkanie przełamały niemoc efektownych zwycięstw i zamazały serię remisów i porażek.

KP Brzeg Dolny sensacyjnie wygrał na własnym boisku ze Stilonem Gorzów 2:1. Gospodarze w 59. minucie byli na dwubramkowym prowadzeniu. Bramka dla gości padła po jedenastce, która została podyktowana sześć minut później. Warto dodać, że jest to pierwsze ligowe zwycięstwo drużyny z Brzegu Dolnego. Podopieczni Piotra Bolkowskiego przełamali serię 15 meczów bez zwycięstwa.