3. liga lubelsko-podkarpacka: Polonia Przemyśl - Stal Rzeszów 1:1

Marcin Trzyna
Stal Rzeszów wywalczyła w Przemyśli jeden punkt
Stal Rzeszów wywalczyła w Przemyśli jeden punkt Krzysztof Kapica / Polska Press
Remisem 1:1 zakończył się ligowy pojedynek pomiędzy Polonią Przemyśl i Stalą Rzeszów. Gola dla gospodarzy strzelił Paweł Siedlaczek, natomiast bramkę dla Stali zdobył Łukasz Szczoczarz.

Spotkanie w rozgrywane w Przemyślu świetnie rozpoczęła miejscowa Polonia, która na prowadzenie wyszła już w 3. minucie. Wówczas bramkarza Stali Rzeszów pokonał Paweł Siedlaczek. W kolejnych fragmentach meczu inicjatywę powoli zaczęli przejmować goście, jednak akcje "biało-niebieskich" nie kończyły się zbyt dużym zagrożeniem pod bramką 30-letniego Piotra Krzanowskiego.

Po zmianie stron wciąż do wyrównania dążyła drużyna z Rzeszowa, jednak wciąż groźni byli goście. Dwukrotnie podwyższyć prowadzenie próbował Mateusz Kalawski, ale raz świetną interwencją popisał się Dawid Kaszuba, a chwilę później dobrze w defensywie spisał się doświadczony Arkadiusz Baran. Stal miała coraz mniej czasu na wyrównanie, jednak w 81. minucie Łukasz Szczoczarz pokonał Krzanowskiego bezpośrednio z rzutu wolnego. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

Stal Rzeszów wciąż jest wiceliderem 3. ligi lubelsko-podkarpackiej, jednak do liderującego Motoru traci już 3 punkty. Natomiast "Przemyska Barcelona" zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli.

Polonia Przemyśl - Stal Rzeszów 1:1

Gole: 3' Paweł Siedlaczek - 81' Łukasz Szczoczarz