3 liga. Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 7:0. Koncert w derbach z beniaminkiem, hat-trick Kacpra Prusińskiego. Zobacz zdjęcia

Damian Wiśniewski
Kacper Prusiński strzelił dla Siarki Tarnobrzeg trzy gole w meczu z Karpatami Krosno Marcin Radzimowski
W meczu czwartej kolejki rozgrywek grupy czwartej piłkarskiej trzeciej ligi Siarka Tarnobrzeg rozgromiła Karpaty Krosno 7:0. Hat-trickiem popisał się Kacper Prusiński.

Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 7:0 (2:0)
Bramki:
Kamil Orlik 19, Bartosz Sulkowski 42 z rzutu karnego, Marcin Kumorek 54, Kacper Prusiński 70, 82, 86, Dimítris Kalamvókis 90.
Siarka: Zoch - Bieniarz (68. Marszalik), Wicki, Szymocha, Sulkowski, Kaliniec (68. Woś), Kumorek, P. Lisowski, D. Lisowski (46. Cichocki), Feret (61. Prusiński), Orlik (61. Kalamvokis).
Karpaty: Krawczyk - Stasz, Hudzik, Lusiusz - Smoleń, Demjanenko (85. Fundakowski), Król, Gazda (53. Filipczuk), Wajs (68. Gawle) - Pchakadze (53. Szafran), Radulj (53. Lando).
Żółte kartki: D. Lisowski, Feret - Król (dwie), Wajs.
Czerwone kartki: Mateusz Hudzik 29 i Dawid Król 63 (Karpaty Krosno).

Wynik tego meczu otworzył już w 19. minucie gry Kamil Orlik z Siarki, a niedługo później goście z Krosna zaczęli grać w osłabieniu. W 29. minucie spotkania czerwoną kartkę otrzymał piłkarz Karpat, niedawno zawodnik Stali Stalowa Wola, Mateusz Hudzik.

Zobacz zdjęcia z tego meczu:

Jeszcze przed przerwą klub z Tarnobrzega powiększył swoje prowadzenie za sprawą skutecznie wykonanego rzutu karnego przez Bartosza Sulkowskiego. Jedenastka została podyktowana została za faul na Dawidzie Lisowskim.

W 54. minucie gry na 3:0 podwyższył Marcin Kumorek, a jego gola poprzedził akcja Piotra Cichockiego na skrzydle (piłkarz ten wszedł na boisko od początku drugiej połowy).

Na 4:0 w 70. minucie podwyższył wprowadzony chwilę wcześniej Kacper Prusiński, który w 82. i 86. minucie dołożył kolejne trafienia kompletując hat-trick. Na 7:0 wynik ustalił Grek, Dimitris Kalamvokis.

W weekend Siarka zagra kolejny mecz, na wyjeździe zmierzy się z Wiślanami Jaśkowice. Początek meczu w sobotę o godzinie 17.