4 liga. Olimpia Pogoń Staszów wygrała z Lubrzanką Kajetanów. Dwa gole strzelił Krystian Rzepa

Krystian Rzepa, strzelił dwa gole dla Olimpii Pogoni Staszów w meczu z Lubrzanką Kajetanów. Echo Dnia
W meczu 28 kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej, Olimpia Pogoń Staszów pokonała 3:1 na własnym boisku Lubrzankę Kajetanów.

Olimpia Pogoń Staszów - Lubrzanka Kajetanów 3:1 (2:1)
Bramki: Krystian Rzepa 43 z karnego, 53, Ernest Rozmysłowski 45 - Damian Piwowarczyk 17.
Olimpia Pogoń: Wareliś - Kobryń (46 Skrzyniarz), Lis, Ciesielski, Wójcik, Kumański, Boksiński, Dutka, Malec, Rozmysłowski, Rzepa.
Lubrzanka: Kuzia - Zawierucha, Czeneszkow, Janyst (75 Lubocha), Piwowarczyk, Foks (46 Gaj), Nowak, Kopyciński, Grzejszczyk (65 Orliński), Woźniak (70 Gajos), Zwierzyński (85 Żak).

Mecz zdecydowanie lepiej zaczęli podopieczni trenera Dariusza Kozubka, piłkarze Lubrzanki. W 17 minucie po zagraniu piłki przez Damiana Kopycińskiego do Damiana Piwowarczyka, ten drugi strzałem głową pokonał bramkarza gospodarzy. W 43 minucie za krytykowanie orzeczeń sędziego, rezerwowy bramkarz Lubrzanki Arnold Dudek został ukarany czerwoną kartkę. Tuż przed przerwą Olimpia Pogoń strzeliła dwa gole, w tym jednego z rzutu karnego za faul gracza Lubrzanki na Erneście Rozmysłowskim. Po zmianie stron drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Krystian Rzepa i gospodarzom grało się dużo swobodniej.
- Słabe sędziowanie i w sumie mimo porażki niezła nasza gra. W drugiej połowie dążyliśmy do zmiany wyniku, ale nic nie chciało wpaść - mówił po meczu Dariusz Kozubek, szkoleniowiec Lubrzanki.
- W trzech ostatnich meczach zdobyliśmy siedem punktów. Gra całego zespołu może cieszyć, jest dobra atmosfera na boisku i w szatni - mówił z kolei po tym meczu, Radosław Sekuła, prezes staszowskiego klubu.