Marcin Jastrzębski
Gracze Igloopolu Dębica dopisali do swojego dorobku cenne punkty.
Gracze Igloopolu Dębica dopisali do swojego dorobku cenne punkty. igloopol.info
Gracze Igloopolu Dębica dokończyli dzieło, które rozpoczęli prawie miesiąc temu. Na własnym boisku ograli Sokół Nisko 4:0.

Zespół Sokoła Nisko przyjechał do Dębicy żeby dograć przerwany w 68. minucie pojedynek z Igloopolem z 11 marca. Niżanie przystępowali do tego meczu już z nowym trenerem na ławce – Marcinem Wołowcem. Debiut nowego szkoleniowca nie wypadł zbyt okazale. Sokół nie mając nic do stracenia ruszył mocno do ataku i wykorzystali to dębiczanie, którzy byli bardzo groźni w kontratakach.

– Nie mieliśmy innego wyjścia, trzeba było ruszyć do ataku. Nadzialiśmy się na kontry – przyznaje Stanisław Smender, kierownik ekipy Sokoła. Błysnął Aleksander Okoń, który zdobył dwie bramki.

Najpierw prostopadłym podaniem obsłużył go Dulio. Druga bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Adriano. Po przebitce w odpowiednim miejscu znów znalazł się Okoń. Kolejny raz w Igloopolu sprawdzają się zimowe transfery.

- Nieskromnie przyznam, że jestem za nie odpowiedzialny - śmieje się Łukasz Cabaj, trener „Morsów”.

Igloopol Dębica - Sokół Nisko 4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Cyran 29, 2:0 Marcos 54, 3:0 Okoń 81, 4:0 Okoń 87

Składy na dogrywane 22 minuty:
Igloopol: Psioda – Cyran, Brzostowski, Duilio, Leśniak, Rokita, Wojtyło ż, Adriano, Drobot, Okoń, Cyganowski. Trener Łukasz Cabaj.

Sokół: Polit – Gnatek, Drelich, M. Pyryt, Omuru, Chamera, Bigas, Serafin, F. Moskal, Stępień, D. Pyryt, Mistrzyk. Trener Marcin Wołowiec.