Podopieczni trenera Dominika Bednarczyka, piłkarze Olimpii Pogoni Staszów przegrali z Unią w Sędziszowie. archiwum
W meczu 20 kolejki świętokrzyskiej czwartej ligi, Olimpia Pogoń Staszów przegrała 1:2 z Unią w Sędziszowie. Do przerwy Olimpia Pogoń prowadziła 1:0.

Unia Sędziszów - Olimpia Pogoń Staszów 2:1 (0:1)
Bramki:Mateusz Rejowski 58, Konrad Papaj 79 - Ernest Rozmysłowski 23.
Unia: Pawlikowski - Kita, Pańtak, A. Bratek (55 Papaj), K. Bratek (85 Styczeń), Zapalski, Ślęzak (70 Żebrowski), Winiarski, Rejowski (90 Grzych), Brożek, Nartowski (55 Grzybek).
Olimpia Pogoń: Wareliś — Kobryń (66 Lis), Dutka (84 Żmuda), Baczewski, Rozmysłowski (62 Skrzek), Rzepa, Kumański, Wójcik, Malec, Skrzyniarz, Boksiński (75 Ciesielski).

W 23 minucie podopieczni trenera Dominika Bednarczyka strzelili gola za sprawą Ernesta Rozmysłowskiego i jednobramkowe prowadzenie utrzymali do końca pierwszej połowy.
W 55 minucie, po kontrze Mateusz Rejowski strzałem po długim rogu doprowadził do wyrównania.
Wygraną Unii zapewnił rezerwowy Konrad Papaj, który w sytuacji sam na sam strzałem lobem pokonał bramkarza gości.
Od 72 minuty staszowska drużyna grała w osłabieniu. Drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Dawid Wójcik.

Materiał oryginalny: 4 liga. Przegrany mecz Olimpii Pogoni Staszów z Unią w Sędziszowie. Do przerwy nasza drużyna prowadziła 1:0 - Echo Dnia Świętokrzyskie