Micz
Krzysztof Kapica
Wisłok Wiśniowa był zdecydowanym faworytem w pojedynku z Watkem Bendiks Koroną Rzeszów i nie zawiódł. Podopieczni Krzysztofa Koraba zdobyli 3 gola już w początkowym fragmentach meczu.

Wisłok od początku grał bardzo dobrze. W pierwszych 20 minutach podopieczni trenera Koraba zdobyli trzy bramki i to właściwie ustawiło całe spotkanie.

Po przerwie miejscowi kontrolowali sytuację i w końcówce dołożyli jeszcze czwartego gola. Piłkarzom Korony na osłodę pozostał jedynie gol Buszty zdobyty po bardzo ładnej akcji.

Po meczu powiedzieli:

Krzysztof Korab, trener Wisłoka: Mieliśmy bardzo dobry początek i dzięki temu grało się łatwiej. Trzeba jednak dodać, że Korona walczyła i do końca się nie poddawała.

Tadeusz Świgoń, prezes Korony: Niestety brakuje nam 5 zawodników, by rywalizować na wyższym poziomie w tej lidze. Gospodarze wygrali, bo są zespołem znacznie bardziej doświadczonym.

Wisłok Wiśniowa - Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4:1 (3:0)

Bramki: 1:0 M. Szymański 12; 2:0 Maślany 18; 3:0 Stanisz 20; 4:0 M. Szymański 89; 4:1 Buszta 90.

Wisłok: Dziok 7 - Guzek 7, Kozubek 7, Kocój 7, S. Boruta 7 - Rutyna 7, Stanisz ż 7 (63 Koczela), Maślany 7, K. Szymański 7 (68 Zimny ż), M. Szymański ż 8 (89 Długosz), Złotek 7 (80 M. Boruta). Trener Krzysztof Korab.

Watkem Korona: Szczepański 6 - Kuca 4, Ferenc ż 6, Kuzicki 6, Gołda 4 - Przybyła 4, Sarzyński ż 4 (70 Tłuczek), Gwóźdź 4 (80 Bigus), Ryzhak 4 - Buszta 6, Karwacki 4 (68 Zieliński). Trener Zdzisław Napieracz.

Sędziował Toś 7 (Tarnobrzeg). Widzów 200.

Andreja Prokić, piłkarz Stali Mielec: W Stali nikt na nas nie wywiera presji. Sami wiemy, o co gramy

Materiał oryginalny: 4 liga. Wisłok Wiśniowa pewnie pokonał Watkem Koronę Bendiks Rzeszów po bardzo dobrym początku spotkania - Nowiny