facebook neptun końskie
Udana była 33 kolejka dla naszych zespołów, które wygrały swoje mecze. Neptun w Końskich z Olimpią Pogonią Staszów, a Partyzant Radoszyce z Alitem w Ożarowie.

Neptun Końskie – Olimpia Pogoń Staszów 4:3 (2:1)
Bramki: Piotr Gardynik 41, 45 z karnego, Patryk Kwiecień 61, 63 - Patryk Boksiński 6, Kacper Kobryń 68, Ernest Rozmysłowski 81.
Neptun: Herda - Skalski, Zacharski, Pilarski, Armata, Sroka, Szymoniak, Skoczylas, Dutkiewicz, Kwiecień, Gardynik.

Alit Ożarów – Partyzant Radoszyce 1:2 (1:0)
Bramki: Jakub Spychaj 33 - Mateusz Śliwka 64, Karol Nieszporek 75.
Partyzant: Kaszuba - Majewski, Samburski, Miśtal, Kos, Markowicz, Tyczyński, Piwowarczyk, Sosiński (46 Nieszporek), Dymek, Śliwka.

W najbliższą środę, nasze zespoły rozegrają mecze zaległe.
Partyzant o godzinie 17.30 na własnym boisku rozpocznie mecz z Koroną II Kielce.
Neptun o godzinie 18 dokończy mecz z Naprzodem w Jędrzejowie. Mecz rozpocznie się od 48 minuty przy stanie 0:0. Został przerwany z powodu bardzo obfitych opadów deszczu, po których boisko nie nadawało się do gry.