Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
BRAMKARZ I OBROŃCY...

Apollon Limassol - Lech Poznań 0:5 - Totalna dominacja Kolejorza i kolejny fantastyczny mecz w pucharach. Oceniamy piłkarzy Lecha

BRAMKARZ I OBROŃCY

FILIP BEDNAREK 7
W końcówce pierwszej połowy popełnił błąd, ale na szczęście szybko go naprawił. W drugiej połowie nie miał wiele okazji do interwencji, ale dawał pewność kolegom.

ALAN CZERWIŃSKI 7
W jednej sytuacji w pierwszej połowie krył mocno na radar i Lech miał duże szczęście, że nie padła bramka. Cały czas brakuje mu odwagi, ale w drugiej połowie dociągnął do poziomu kolegów.

LUBOMIR SATKA 8
Jak zwykle świetny przegląd pola i rozegranie piłki od tyłu. To dzięki niemu Lech notuje kolejne czyste konto.

DJORDJE CRNOMARKOVIĆ 7
Miał problemy z kryciem i czasami nie nadążał za rywalami. W pierwszej połowie zagrał dwie nieodpowiedzialne piłki, które mogły skończyć się groźnymi uderzeniami ze strony rywali.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 7
Podłączał się w ofensywie, ale brakuje mu jeszcze automatyzmów we współpracy z Sykorą. W defensywie miał szczęście, że przy jednej z akcji w pierwszej połowie był spalony.

Sprawdź oceny piłkarzy ---->

Mecz Pogoń - Wisła: gdzie oglądać finał Pucharu Polski? Dobra wiadomość dla kibiców

Czas na finał Fortuna Pucharu Polski: faworyt pokona utytułowany klub?

Szykuje się rewolucja w polskim klubie? Media: Nie tylko trener zagrożony