Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
POMOCNICY:...

Apollon Limassol - Lech Poznań 0:5 - Totalna dominacja Kolejorza i kolejny fantastyczny mecz w pucharach. Oceniamy piłkarzy Lecha

POMOCNICY:

JAKUB MODER 7 (grał do 73. minuty)
W pierwszej połowie zanotował minimum trzy groźne straty. Pracował w odbiorze i kilka z nich było skutecznych, ale na tym poziomie nie może dopuszczać do „włączenia” rywali do szybkiego ataku.

PEDRO TIBA 10
Jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to na Cyprze Pedro Tiba je rozwiał. To najlepszy piłkarz Lecha i polskiej ligi. Potwierdził to po raz kolejny. Świetne gole, inteligenta gra, przegląd pola. Tak można by wymieniać i chwalić. Genialny występ.

JAN SYKORA 8
Grał mądrze, ale mało było konkretów z jego strony w ofensywie. Widać, że pasuje do szybkiej gry Lecha, bo przyspiesza ataki. Rozkręcił się w końcówce meczu, gdzie strzelił gola i napędzał kontry Kolejorza.

DANI RAMIREZ 9
Do momentu pierwszej asysty go nie było. Za to potem jak się rozkręcił, to dołożył dwie fenomenalne asysty i dał wspólnie z Tibą pokaz umiejętności. Świetny występ. W drugiej połowie popisał się szybkim powrotem pod własną bramkę i uratował Lecha przed stratą gola.

JAKUB KAMIŃSKI 8 (grał do 76. minuty)
Słaba pierwsza połowa „Kamyka”. Notował sporo strat i brakowało mu zrozumienia z Alanem Czerwiński, z którym grał na prawej stronie. Za to w drugiej popisał się taką akcją, że wszyscy kibice Lecha wstali w domach i mogli zacząć bić brawo. Świetna akcja i wykończenie.

Sprawdź oceny piłkarzy ---->

Oto miejsca na wycieczki godzinę jazdy z Bydgoszczy. Pałace, plaże i kamieniołom!