Broń Radom pokonała Drogowca Jedlińsk

SzS
Aziz (z piłką), testowany gracz Broni
Aziz (z piłką), testowany gracz Broni S. Szymczak
W meczu towarzyskim, lider czwartej ligi Broń Radom, pokonał lidera ligi okręgowej, Drogowca Jedlińsk 4:0.

Broń Radom - Drogowiec Jedlińsk 4:0 (1:0)

Bramki: Leśniewski 20, Nogaj 55, Bojek 65, Aziz 66

Broń - I połowa: Młodziński (33 Przytuła, 66 Bochniewski) - Jakubczyk, Siwak, Wicik, Wieczorek - Leśniewski, Czarnota, Więcek, Nowosielski, Sobolewski, Czarnecki.

Broń - II połowa: Bochniewski - Sala, Kencel, Jedynak, Góźdź, Dobosz, Nogaj, Bojek, Sałek, Oziewicz, Aziz oraz Węglicki .
Drogowiec: Pasek. K. Michalski, M. Kobylarczyk, Pluta, Prus, Zamkowski, Kozicki, P. Kobylarczyk, Kucharczyk, Pełka, K. Nowocień oraz Rzeszot, Molga, Tkaczyk, Mortka Rdzanek, Pysiak, D. Bogacz, Pawelec, Janiszewski, B. Bogacz, Skowroński.

To był bardzo pożyteczny sparing dla obu zespołów. Przez pierwszy kwadrans gry dobrą grą zaskoczył Drogowiec. Szanse na gole mieli między innymi Michał Kucharczyk i Bartosz Kozicki. W 20. minucie po dalekim wykopie bramkarza, Dominik Leśniewski urwał się obrońcom i z daleka trafił do siatki.

Po przerwie Broń strzeliła trzy gole, a mogła znacznie więcej. Bardzo dobrze poczyna sobie w szeregach radomskiego czwartoligowca, Moatasem Aziz, który zdobył pierwszą bramkę w sparingu. Miał też kilka niezłych zagrań. - Załatwiamy sprawy lokalowe i chcemy, aby Aziz został z nami - powiedział trener Broni, Dariusz Różański.

Z powodu przeziębienia nie zagrał w radomskiej drużynie inny testowany gracz - Tomasz Zagórski.

Materiał oryginalny: Broń Radom pokonała Drogowca Jedlińsk - Echo Dnia Radomskie