Czarni Połaniec zremisowali z Garbarnią Kraków 3:3 w meczu trzeciej ligi. Prowadzili 3:1, ale w doliczonym czasie rywale strzelili dwa gole

Dorota Kułaga
Czarni Połaniec zremisowali z Garbarnią Kraków 3:3.
Czarni Połaniec zremisowali z Garbarnią Kraków 3:3. Dorota Prokop
Ogromny niedosyt odczuwali piłkarze Czarnych Połaniec po meczu z Garbarnią Kraków. Prowadzili 3:1, ale w doliczonym czasie stracili dwa gole. Mateusz Nowak trafił w 90+2 i 90+5 minucie, ratując punkt dla zespołu gości.

Czarni Połaniec zremisowali wygrany mecz

Czarni Połaniec - Garbarnia Kraków 3:3 (2:1)
Bramki: Krystian Kardyś 35, 41, Tomasz Mucha 79 - Kacper Durda 39, Mateusz Nowak 90+2, 90+5.
Czarni: Wieczerzak - Bakowski, Chmielowiec, Banik, Gębalski, Bawor, Smoleń, Maj, Kierys, Guca, Kardyś.
Garbarnia: Bartusik - Wielecki (46 Sutor), Czekaj, Kardas, Moskiewicz - Durda, Opalski, Duda, Klec (83 Nowak), Grzybowski (72 Grzybowski) - Sowiński.
[b]Sędziował: Dominik Panek (Lubliniec).
Żółte kartki:[/b] Kardyś, Chmielowiec (Czarni) - Moskiewicz (Garbarnia).

Zobacz zdjęcia z meczu

W meczu 24. kolejki trzeciej ligi piłkarze Czarnych Połaniec byli o krok od wywalczenia kompletu punktów. W końcówce spotkania, już w doliczonym czasie gry, w ekipie gospodarzy zabrakło konsekwencji, pojawiły się chwile dekoncentracji i niespodziewanie gości odwrócili losy tego pojedynku.

W roli głównej wystąpił wprowadzony w 83 minucie Mateusz Nowak. Pierwsza bramkę zdobył w 90+2 minucie, drugą w 90+5 minucie - po centrze z rzutu rożnego, strzale i rykoszecie piłka wpadła do bramki. Garbarnia wyszarpała więc punkt w Połańcu.