Czwarta liga świętokrzyska. Łysica Bodzentyn wygrywa, GKS Nowiny złapał zadyszkę

Piotr Stańczak
Mirosław Kalista w 2 minucie dał Łysicy Bodzentyn prowadzenie w meczu z GKS Nowiny i jego zespół już nie oddał zaliczki. Piotr Stańczak
W 12. kolejce czwartej ligi świętokrzyskiej, w derbach powiatu kieleckiego Łysica Bodzentyn zwyciężyła GKS Nowiny 1:0.

Łysica Bodzentyn - GKS Nowiny 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Mirosław Kalista 2.
Łysica: Wróblewski - Garbacz, Czerkaszyn (23. Cielibała), Kołodziejski, Trela - Pietrzyk, Gryz, Kowalski, Kalista - Anduła (78. Chrzanowski), Jaros.
Nowiny: Mech - Boszczyk (78. Gągorowski), Stefański, Ślefarski, Kasprzyk - Bujak, Cichoń, Wojtal, Niebudek (68. Krzymieński) - Szewczyk, Olearczyk.
Sędziował: Maciej Mądzik.

- Spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze i potem kontrolowaliśmy jego przebieg - opowiadał grający trener Łysicy Krzysztof Trela.

Od 60 minuty Nowiny grały w dziesiątkę, drugą żółtą kartkę otrzymał Karol Bujak. - W 2 minucie straciliśmy bramkę i mecz niestety ułożył się po myśli gospodarzy. Na pewno czujemy niezadowolenie, bo przegraliśmy drugie spotkanie w ciągu tygodnia - podsumował Mariusz Ludwinek, szkoleniowiec gości.

Materiał oryginalny: Czwarta liga świętokrzyska. Łysica Bodzentyn wygrywa, GKS Nowiny złapał zadyszkę - Echo Dnia Świętokrzyskie